ساخت سوله های صنعتی | استودیو معماری زاها

بهترین سازنده سوله های صنعتی در تهران – استودیو معماری زاها

خدمات ساخت سوله های صنعتی | استودیو معماری زاها

سوله صنعتی یک ساختمان بزرگ و باز در بخش صنعتی است که به منظور استفاده در فعالیت های تولیدی، تجاری یا انبارداری ایجاد می شود.
این نوع ساختمان ها به دلیل وسعت زیاد و فضای داخلی بزرگی که دارند به عنوان مکان های مناسب برای تولید، فرآوری، توزیع و ذخیره سازی کالاها و محصولات مختلف به کار می روند.
استودیو معماری زاها با اشراف کامل بر این موضوعات، طراحی و ساخت سوله های صنعتی توسط مهندسین مجرب و دانش آموخته را در لیست خدمات خود قرار داده است. پس در صورت نیاز می توانید با مشاوران ما در شرکت، تماس گرفته و اطلاعات کامل در این زمینه را جویا شوید.

ویژگی های سوله صنعتی در استودیو معماری زاها

برخی از ویژگی های سوله های صنعتی تولیدی توسط مهندسین ما در استودیو معماری زاها عبارتند از:

برخورداری از فضای بزرگ

سوله ها که طراحی می شوند توسط طراحان حرفه ای استودیو زاها، اغلب فضای داخلی بسیار بزرگی دارند و به کمک سقف های بلند ایجاد می شود. این امر سبب می شود تا کاربران بتوانند تجهیزات و ماشین آلات بزرگ را درون ساختمان قرار دهند.

استفاده از سازه های فلزی

سوله ها اغلب از سازه های فلزی مانند تیرها، ستون ها و … تولید می شود. از این رو این سازه ها قابلیت تحمل وزن تجهیزات سنگین را دارند.

سهولت دسترسی

این سازه ها معمولاً دارای درب ها و دریچه های بزرگ هستند که به کاربران امکان ورود و خروج مواد و محصولات را با استفاده از وسایل نقلیه، ممکن می سازند.

استفاده از سیستم های تهویه مطبوع

طراحان استودیو معماری زاها، به دلیل اندازه بزرگ و استفاده مستمر از این سوله ها، تعبیه سیستم های تهویه هوا و تهویه مطبوع را برای این سازه ها در اولویت قرار می دهند. این امر برای حفظ شرایط محیطی مناسب و کنترل دما و رطوبت در داخل این سازه ها، اهمیت ویژه ای دارد.

مقاومت در برابر عوامل زیست محیطی

سوله ها باید در برابر شرایط آب و هوایی مختلف مانند باران، برف، وزش باد و … مقاوم باشند. از این رو مهندسین ما در استودیو زاها، در ساخت سوله های صنعتی از مواد اولیه مرغوب و مقاوم و نقشه دقیق استفاده می کنند.

مراحل طراحی و ساخت سوله

طراحی و تولید سوله، یک فرآیندی است که نیازمند برخورداری از تجربه، دانش فنی و آشنایی با ویژگی ها و نیازهای کاربران می باشد. لذا ما برای ساخت این سوله ها، از مهندسین و طراحان خبره و دانش آموخته در این حوزه کمک گرفته و برای تولید این سازه ها، مراحل زیر را با دقت پیگیری می کنیم:

  1.  تحلیل نیازها و اهداف
  2.  انتخاب مکان مناسب برای ساخت سوله
  3.  طراحی کاربردی سوله
  4.  تهیه نقشه های اجرایی
  5.  اخذ مجوزها
  6.  تهیه مصالح مقاوم و مناسب
  7.  اجرای طرح مورد نظر
  8.  تعبیه تجهیزات و دستگاه ها مورد نیاز در سوله
مراحل طراحی و ساخت سوله | استودیو معماری زاها

طراحی و ساخت سوله های صنعتی در تهران | استودیو معماری زاها

پیشنهاد ویژه ما

استودیو معماری زاها یکی از شرکت های معتبر و خوش نام در حوزه طراحی و ساخت انواع سوله های صنعتی می باشد.
ما در شرکت معماری استودیو زاها با اجرای پروژه های بزرگ و چالش برانگیز متعدد، توانسته ایم رضایت حداکثری متقاضیان خود را جلب و گامی بزرگ در زمینه طراحی و ساخت سوله های کاربردی و اصولی برداریم. پس در صورت نیاز به طراحی و ساخت سوله های صنعتی می توانید از طریق پل های ارتباطی درج شده، با مشاوران در تماس بوده و از نحوه خدمات دهی شرکت، آگاه شوید.

اطلاعات تماس و آدرس استودیو معماری زاها

آدرس: تهران – میدان ونک – خیابان ملاصدرا – خیابان شیراز – خیابان سامان – پلاک ۶٧

۰۲۱۸۸۶۲۶۹۷۵     –     ۰۲۱۸۸۶۰۶۵۵۳

موقعیت استودیو معماری زاها در نقشه گوگل