بازسازی ساختمان های تجاری | استودیو معماری زاها

جهت انجام بازسازی ساختمان های تجاری به استودیو معماری زاها مراجعه کنید

بازسازی ساختمان های تجاری در استودیو معماری زاها

ساختمان های تجاری بخشی از ساختار مهم شهری هستند که از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند. ساختمان های تجاری برای مشاغل خصوصی مانند دفاتر شرکت ها یا خرده فروشی‌ها یا هر شغل تخصصی دیگر که دارای مجوز هستند می باشد.
نوسازی یا بازسازی ساختمان های تجاری یکی از موارد خیلی مهم هست که باید به آن توجه کرد. چون در صورت فرسوده شدن بافت ساختمان و بی توجهی به آن ممکن است باعث خسارات مالی و حتی جانی فراوانی شود.
پس بهتر است که قبل از متحمل شدن این اتفاقات ناگوار و خسارت های فراوان و جبران ناپذیر، اقدام به بازسازی ساختمان کهنه و فرسوده کنیم. هر هزینه ای که صرف بازسازی محیط های تجاری شود چند برابر آن به صورت سود بر می گردد.
زیرا مشتریان و مراجعین به ساختمان های تجاری به زیبایی ظاهری و شیک بودن محیط بسیار زیاد توجه می کنند.

مصالح مورد نیاز در بازسازی ساختمان های تجاری

مصالح مورد استفاده در یک بازسازی ساختمان قدیمی بسیار مهم است. مصالحی هم چون کف پوش ها باید دارای عایق رطوبتی باشند و از مصالحی که دارای مقاومت بیشتری هستند استفاده کرد.
همچنین کف پوش ها به علت رفت و آمد زیاد در ساختمان های تجاری باید نسبت به خراشیدگی، ساییدگی، فرو رفتگی و رفت وآمد زیاد؛ دوام و مقاومت بالایی داشته باشند.
بهتر است مصالحی در بازسازی ساختمان های تجاری به کار برده شود که قابلیت تعمیر و تعویض داشته باشند.

بازسازی ساختمان های تجاری | استودیو معماری زاها

مصالح مورد نیاز در بازسازی ساختمان های تجاری – استودیو معماری زاها

نکاتی برای بازسازی ساختمان های تجاری

یکی از عوامل مهم که در زیبایی بازسازی ساختمان های تجاری تاثیرگذار است نورپردازی آن محیط می باشد.
نورپردازی هم در نمای داخلی ساختمان و هم در نمای بیرونی ساختمان می شود استفاده کرد که از نظر طراحان بسیار شیک و مدرن است.
استفاده از نورهای متحرک باعث محیط و فضایی پر شورتر می شود و مشتری را جذب می کند، همچنین نورپردازی برای ویترین ها هم جزء طراحی های پر طرفدار این روزهای مد است. زیرا باعث بهتر دیده شدن اجناس و زیبایی آن ها می شود.
امروزه بازسازی شامل طیف گسترده ای می باشد که هر روز بیشتر از قبل مورد توجه قرار می گیرد. مرمت و نوسازی بنا می تواند شامل بخش های مختلفی از ساختمان های اداری، تجاری و تفریحی باشد.
این که بخواهیم مرکز تجاری که فرسوده شده مجدد بسازیم، فکر هوشمندانه ای نیست پس به همین علت راه حل آن مرمت و بازسازی آن ساختمان می باشد که خیلی زودتر به نتیجه می رسیم و مقرون به صرفه است.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

در واقع شما به یک پیمانکار تجاری نیاز دارید تا به همه قوانین مسلط باشد. از جمله قوانین منطقه بندی محلی گرفته تا ساختمانی و قوانین طراحی و سبک محله ای که در آن هستید.
شرکت زاها استودیو با ۱۳ سال سابقه درخشان در امور بازسازی ساختمان های تجاری مفتخر به ارائه کار با کیفیت با کمترین هزینه است که به شما اطمینان می‌دهد فضای تجاری شما بازتاب زیادی از تجارت شما خواهد داشت.
ما همراه مشتریان خود هستیم تا فکرهایی که در ذهن دارند را عملی کنند. در زاها استودیو، پروژه های بازسازی ساختمان های تجاری شما عزیزان را با هزینه ای مقرون به صرفه و  در کمترین زمان به شما ارائه خواهیم داد.
ما در انجام پروژه های نوسازی پیچیده تخصص داریم؛ ما مقرون به صرفه ترین و کمترین زمان راه حل را انتخاب می‌کنیم. زاها استودیو به عنوان با تجربه ترین و مورد اعتماد ترین پیمانکاران بازسازی ساختمان های تجاری ، بازسازی را با حداقل یا بدون توقف برای محل کسب و کار شما انجام می‌دهیم.
راه های ارتباطی با استودیو معماری زاها  در ذیل آمده است؛ همین الان برای مشاوره گرفتن از متخصصان ما تماس بگیرید.

با تشکر از همراهی شما بزرگواران
تحریریه زاها استودیو

اطلاعات تماس و آدرس استودیو معماری زاها

آدرس: تهران – میدان ونک – خیابان ملاصدرا – خیابان شیراز – خیابان سامان – پلاک ۶٧

۰۲۱۸۸۶۲۶۹۷۵     –     ۰۲۱۸۸۶۰۶۵۵۳

موقعیت استودیو معماری زاها در نقشه گوگل