ساخت ویلاهای لوکس | استودیو معماری زاها

استودیو معماری زاها بهترین سازنده و طراح ساخت ویلاهای لوکس

ساخت ویلاهای لوکس با استودیو معماری زاها

همواره طراحی و ساخت ویلاهای لوکس از دو بخش هزینه های اجرایی و ایده پردازی در پروسه های طراحی تشکیل شده است.
در صورتی که شما تصمیم به ساخت یک ویلای لوکس جدید داشته باشید. نیاز است که مصالح مورد نیاز مصرفی در ساخت ویلاهای لوکس را به درستی شناسایی کرده باشید. به همان تناسب، برنامه ریزی درستی برای طراحی و ساخت ویلا برقرار کنید.
طراحی پلان و نقشه عمارت اصلی به همراه محوطه سازی فضای بیرونی، اولین گامی است که باید برای ساخت ویلاهای لوکس به آن توجه کنید.

در پلان طراحی، جانمایی تمامی المان ها به همراه جزئیات دقیق آن ها وجود دارد مانند مشخص کردن تعداد طبقات ویلا، جانمایی و مشخص کردن فضای اتاق ها، راه پله ها، نشیمن و پذیرایی، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام، پنجره ها و درب ها، نحوه چیدمان و مکان قرارگیری عناصر مختلف، از جمله مواردی است که در نقشه ساخت ویلاهای لوکس طراحی می شود.
برای ایده گرفتن از طراحی ها و سبک هایی که پیش از این در زاها استودیو اجرا شده است می توانید داخل سایت تمامی آن ها را مشاهده نمایید.

سازنده ویلاهای لوکس

زاها استودیو در ساخت ویلاهای لوکس کاملا نیازها، طرح های ذهنی و ایده هایی که در سر می پرورانید را به خوبی درک می کند. در اجرای آن ها بسیار موفق عمل می کند. زیرا ما در تخصص خود حرفه ای هستیم و بابت کار نهایی به شما تضمین می دهیم.

زمان ساخت ویلاهای لوکس

مدت زمان ساخت ویلاهای لوکس، یکی از مهم ترین مسائلی است که باید در هنگام بستن قرارداد بر روی آن صحبت شود و مدیریت پروژه خسارات وارده به کارفرما را در قبال عدم عمل به تعهدات زمانی خود بپردازد.

صحبت و تصمیم گیری در این مورد در زمانی مورد اهمیت قرار می گیرد که نحوه پرداخت دستمزد نیروهای کار، به صورت روز مزد باشد؛ بنابراین طولانی شدن پروسه ساخت و اجرا ویلاهای لوکس، کاملا به ضرر کارفرمای آن می باشد. اما در صورتی که مبنای پرداخت دستمزد را بر به میزان پیشرفت پروژه قرار دهید، کار عملا با سرعت بیشتری پیش می رود و ضمن اینکه کارفرما در مسیر این پروژه متحمل هیچ گونه ضرری نمی شود.

ساخت ویلاهای لوکس | استودیو معماری زاها

زمان ساخت ویلاهای لوکس – استودیو معماری زاها

نکته مهم در ساخت ویلاهای لوکس از نظر جغرافیایی محیط

دقت داشته باشید که در خرید مصالح مصرفی می بایست به شدت بارش منطقه ای آن محل اهمیت بسیاری داد، زیرا مصالح مصرفی برای ویلاهای لوکس در منطقه ای پر بارش باید دارای درصد بالایی از مقاومت را در برابر بارش ها داشته باشد همچنین نیز این موضوع در مورد ویلاهای مناطق کوهستانی هم صدق می کند.

از آنجایی که ساختمان های ویلایی نیاز به نگهداری و رسیدگی بیشتری در مقایسه با ساختمان های معمولی و آپارتمان ها دارند، لازم است که در انتخاب مصالح ساخت و ساز ویلاهای لوکس توجه بیشتری به خرج داده و نوعی از مصالح را انتخاب کنید که شرایط نگهداری ساده داشته تا بتوانید به همان مقدار هزینه و انرژی کمتری برای رسیدگی به آن ها بگذارید.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

استودیو معماری زاها از ۰ تا ۱۰۰ ساخت ویلاهای لوکس می تواند شما را همراهی کند. همچنین در تامین مصالح مصرفی هم پیشنهادهای بسیار بهتر و مقرون به صرفه تری را برای شما سروران عزیز در نظر دارد. شما میتوانید از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.

با تشکر از همراهی شما بزرگواران
تحریریه استودیو معماری زاها

اطلاعات تماس و آدرس استودیو معماری زاها

آدرس: تهران – میدان ونک خیابان ملاصدرا – خیابان شیراز – خیابان سامان – پلاک ۶٧

۰۲۱۸۸۶۲۶۹۷۵     –     ۰۲۱۸۸۶۰۶۵۵۳

موقعیت استودیو معماری زاها در نقشه گوگل