بازسازی ساختمان های اداری | زاها استودیو

جهت انجام بازسازی ساختمان های اداری با شرکت زاها استودیو تماس بگیرید

بازسازی ساختمان های اداری در استودیو معماری زاها

اخیرا مطالعات زیادی در رابطه با محیط کار و سطح روحیه و فعالیت کارکنان صورت گرفته است که در این مطالعات نشان می دهند. هر چقدر فضاها و محیط های کاری شادتر، مفرح تر و مملو از آرامش باشند در موفقیت سازمان تاثیر به سزایی دارند.
در بازسازی ساختمان های اداری مدت زمان آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا ادامه روند کاری شرکت و برنامه کارمندان را تحت تأثیر قرار می دهد، پس باید پیش از اقدام به بازسازی به این نکته توجه کرد.
نمای هر ساختمانی در اصل نشان دهنده هویت یک ساختمان و امضای آن می باشد. نما در ساختمان های اداری بسیار مهم می باشد که نه تنها از جنبه زیبایی بلکه از لحاظ جلب مشتری بسیار حائز اهمیت می باشند.

عوامل مهم و تاثیرگذار در بازسازی

یکی از عوامل مهم در طراحی هر ساختمانی توجه به نور آن ساختمان می باشد. بهتر است طراحی ساختمان ها به نحوی باشد تا از نور طبیعی بیشترین بهره را ببرند. زیرا نور طبیعی می‌تواند در سطح انرژی کارمندان تاثیرگذار باشد بنابراین باید از روشنایی مفید روز بهره ببرند.
در بازسازی ساختمان های اداری یک پلان خوب طوری طراحی می شود که تمام واحدها به یک اندازه از نور طبیعی بهره مند شوند.

نکات قابل توجه در بازسازی ساختمان های اداری

از لوگوی شرکت یا اداره در بازسازی ساختمان جهت ارتباط بهتر مشتریان با کارمندان، در سقف، دیوار و یا کف آن ساختمان استفاده و یا اشاره ای کوچک به آن لوگو و رنگ های آن در فضا می شود.
در طراحی بازسازی ساختمان های اداری باید دفاتر کار کارمندان به گونه ای طراحی شوند که در سمت مخالف خیابان اصلی قرار بگیرند زیرا سکوت لازمه کار می باشد و روی تمرکز کارمندان بسیار مهم و تاثیر گذار است.
باید قرار گرفتن بخش های مختلف در کنار هم، اصولی و کاربردی باشد، مثلا فضایی مانند آشپزخانه باید در قسمتی طراحی شود که نزدیک اتاق های مدیریت و بخش های رسمی نباشد زیرا آشپزخانه فضایی مملو از بوی غذاهای مختلف می باشد. امنیت کارمندان هم یکی دیگر از نکاتی است که در طراحی یک ساختمان اداری مهم می باشد.

بازسازی ساختمان های اداری | زاها استودیو

نکات قابل توجه در بازسازی ساختمان های اداری – زاها استودیو

موارد حائز اهمیت در طراحی و بازسازی یک ساختمان اداری

یک ساختمان اداری علاوه بر استحکام و مقاومت بالا باید به پله اضطراری، تهویه مطبوع، گرمایش امن، سیستم های هوشمند قطع گاز و سایر سیستم های امنیتی در مواقع اضطراری مجهز باشد.
پس از بازسازی ساختمان های اداری طراحی و دکوراسیون داخلی فضاها هم بسیار مهم است، رنگ مبلمان و میز کارمندان، رنگ دیوارها و طرح کاغذ دیواری، طراحی لوگوی آن سازمان در ورودی با گیاهان سبز و… باعث ایجاد فضایی شیک و مدرن در عین حال آرام برای مراجعه کنندگان و داشتن روحیه و اثر بخشی بالا در کارمندان می شود.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

با توجه به نکات و شرایط که در بالا به آنها اشاره کردیم شما باید کار عملیات بازسازی ساختمان های اداری خود را به شرکتی معتبر که دارای متخصصان می باشد بسپارید.
شما میتوانید خدمات خود را از شرکت زاها استودیو با توجه به بودجه و سلیقه و نیاز اساسی سازمان در کمترین زمان و بهترین کیفیت و اجرا دریافت کنید. از طریق شماره های زیر میتوانید با ما در ارتباط باشید و با خیالی آسوده ۰ تا ۱۰۰ عملیات بازسازی خود را به ما بسپارید.

با تشکر از همراهی شما بزرگواران
تحریریه زاها استودیو

اطلاعات تماس و آدرس استودیو معماری زاها

آدرس: تهران – میدان ونک خیابان ملاصدرا – خیابان شیراز – خیابان سامان – پلاک ۶٧

۰۲۱۸۸۶۲۶۹۷۵     –     ۰۲۱۸۸۶۰۶۵۵۳

موقعیت استودیو معماری زاها در نقشه گوگل