اجرای نورپردازی های خاص | زاها استودیو

شرکت زاها استودیو – ارائه کننده بهترین اجرای نورپردازی های خاص

اجرای نورپردازی های خاص در استودیو معماری زاها

امروزه بخش زیادی از طراحی های دکوراسیون داخلی با اجرای نورپردازی های خاص عجین شده است.
‌دیگر نمی‌توان فضایی را بدون نورپردازی رها کرد و همه ی طراحان به این نکته توجه به خصوص می کنند. با اجرای نورپردازی های خاص می‌توان فضای آن محیط را بزرگتر جلوه داد همچنین می‌توان با این کار تغییرات اساسی ایجاد کرد.
نورپردازی نیز مثل دیگر تخصص های معماری و طراحی داخلی دکوراسیون،‌ به فرآیندی تخصصی تبدیل شده است؛ که روشهای متفاوتی برای اجرای ان وجود دارد
روشنایی یکی از الویت های خانه های ایرانی است. از زمان های قدیم هم به آن بسیار توجه شده است. هر چه نور استفاده شده در محیط به درستی و کارآمدتر باشد در زیبایی فضای آن محیط تاثیر گذار تر است.

انواع ابزارهای روشنایی در اجرای نورپردازی

  1. چراغ های تزئینی
  2. لوسترهای آویزی
  3. چراغ های مخفی
  4. هالوژن
  5. حتی آباژورها

استفاده از این ابزارها می‌توانند در نقاط کور بسیار موثر باشند و در نمایش آن محیط کار آمد باشند، هیچ محدودیتی هم در استفاده این ابزارها در محیط های مختلف وجود ندارد. می توان در طراحی منازل، بوتیک ها و حتی دفاتر خدماتی نیز بهره برد.

اجرای نورپردازی های خاص | زاها استودیو

ویژگی های اصلی نورپردازی – زاها استودیو

ویژگی های اصلی نورپردازی

اجرای نورپردازی های خاص در مکان های عمومی باید دقت کرد که نور به صورت یک دست باشد.
به طوری که پخش نور به صورت یکنواخت و متوازن باشد نه اینکه در یک فضا نور زیاد باشد و در فضایی دیگر تاریک باشد. نورپردازی باید استاندارد و متعادل باشد و چشم را نزند. از این شیوه نورپردازی می‌توان برای دکوراسیون داخلی سالن اجتماعات، تالارها و فضاهایی که لوکس هستند نیز استفاده کرد.
استفاده در نورپردازی در محیطی مانند اتاق خواب مناسب نمی باشد.
نورپردازی باید در فضاهای بزرگ و نشیمن انجام شود.
چرا که در این فضاها قابلیت نصب لوستر راحت تر وجود دارد و افراد مدت زمان بیشتری از روز خود را در آن محیط سپری می‌کنند. بهتر است برای کنترل نور از ابزارهایی استفاده کرد که قابل کنترل باشند که در ساعات مختلف شبانه روز بتوان آن را کم و یا زیاد کرد.

نورپردازی متمرکز

در این تکنیک نورپردازی از دیوارکوب های دیواری و فانتزی و هالوژن‌هایی مدرن استفاده می شود، همچنین از لوسترهای پایه دار و چراغ های نور افکن هم استفاده می شود به نحوی که نور متمرکز در یک جا می تابد. لوازم روشنایی را می‌توانید متناسب با رنگ دکوراسیون فضای خودتان و سلیقه تان انتخاب کنید.
فقط باید توجه کنید که از نوری خوش رنگ و درخشان استفاده نمایید.
نورپردازی متمرکز می‌تواند روح خانه ای به فضای شما ببخشد. این نورپردازی را شما می‌توانید در خانه تان به فضای تابلوهای مدرن خود اختصاص دهید تا شاهد جذابیت خاص تری در محیط باشید.

پیشنهاد ما به شما سروران گرامی

شرکت زاها استودیو مفتخر است با سابقه ای ۱۳ ساله این امکانات را در اختیار شما قرار دهد که با هزینه ای مقرون به صرفه و در کمترین زمان نورپردازی محل شما را به بهترین نحو انجام دهد.
فقط کافیست برای گرفتن مشاوره از متخصصان و طراحی ما از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و یا حضوری به محل شرکت زاها استودیو مراجعه نمایید.
مطمئن باشید با این کار فضایی خاص تر و دلنشین تر را برای خودتان رقم می زنید که بسیار متفاوت تر از فضاهای قبلی تان می باشد.

با تشکر از همراهی شما بزرگواران
تحریریه زاها استودیو

اطلاعات تماس و آدرس استودیو معماری زاها

آدرس: تهران – میدان ونک خیابان ملاصدرا – خیابان شیراز – خیابان سامان – پلاک ۶٧

۰۲۱۸۸۶۲۶۹۷۵     –     ۰۲۱۸۸۶۰۶۵۵۳

موقعیت استودیو معماری زاها در نقشه گوگل